Novinky Seriály

Kto si zahrá Eurona Greyjoya v 6. sérii Game of Thrones?

VENICE, ITALY - SEPTEMBER 03:  Danish actor Johan Philip Asbaek  from the film "A Hijacking" poses during the 69th Venice Film Festival at the Lancia Space on September 3, 2012 in Venice, Italy.  (Photo by Franco Origlia/Getty Images)
Napísal Kinotéka

Portál EW nedávno potvrdil ďalšiu kľúčovú postavu, ktorá sa pripojí k posádke zvanej Game of Thrones. Na scénu vybehne Euron Greyjoy a stvárni ho dánsky herec Pilou Asbæk. Možno vám toto meno nič nehovorí, ale Asbæk sa nedávno objavil vo filme so Scarlett Johansson, Lucy a taktiež sme ho mohli vidieť v televíznom seriáli The Borgias.

Euron Greyjoy je mladším bratom Lorda Balona Greyjoya a strýko Theona a Yara Greyjoy. V knihe je Euron kapitánom vojnovej lodi Silence (Ticho), ktorej názov je naozaj trefný, keďže by sa mala celá posádka skladať z ľudí ktorým sám Euron vytrhol jazyk.

Nasledujúcich desať epizód sa práve natáča a na obrazovky by sa mal seriál vrátiť na jar 2016. HBO ale nedávno taktiež potvrdilo, že z Game of Thrones má plány minimálne na osem sérií, takže nás ešte pár rokov bude tento fenomén určite opantávať.

Komentáre

komentárov

Inline